بازگشت به صفحه اصلی

« ارزان ترین ها را فقط با یک جستجو پیدا کنید! »

بلیط های مسیرهای پروازی زمانی به پائین ترین حد قیمت خود می رسند ، که ظرفیت و موجودی این پروازها بالا بوده و دیگر زمان کافی برای تکمیل این پروازها وجود نداشته باشد.

در چنین مواقعی ایرلاین ها و چارتر کننده ها قیمت پروازهایشان را تا حد زیادی پائین می آورند تا تعداد صندلی های خالی پرواز تکمیل گردد. در اصطلاح به این پروازها پروازهای دقیقه 90 نیز گفته می شود.

شما کاربران محترم می توانید با هر جستجوی پرواز بر روی وب سایت 90ticket که تمامی پروازهای موجود کشور را در بر دارد، نرخ لحظه ای پروازها که شامل آخرین تغییرات قیمتی بوده را دریافت کنید و بلیط خود را بدون واسطه و با ارزانترین نرخ ممکن تهیه فرمائید.

تمامی قیمت های وب سایت 90ticket بدون واسطه و کاملا رقابتی بوده و شما کاربران عزیز می توانید با یک جستجوی ساده و مقایسه نرخ پروازهای موجود با خیال راحت ارزان ترین بلیط موجود در سطح کشور را تهیه فرمائید. لازم به ذکر است بسیاری از مشتریان ما از همین طریق 90ticket را انتخاب کرده اند.

شما نیز می توانید در جهت کمک به رشته و تیم ورزشی مورد علاقه خود و حمایت از ورزش کشور با ثبت نام رایگان به خانواده بزرگ 90ticket بپیوندید و از تخفیفات و خدمات بی شمار این سامانه بهره مند شوید.

بستن
بستن